Nasze biblioteki w Węgrzcach, Przybysławicach  oraz Bibicach zapraszają na wakacyjny cykl warsztatów plastycznych dla dzieci "Lato w bibliotece 2018"!

 

Lato w Bibliotece 2018 – warsztaty w BP Węgrzce

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci i młodzież na Wakacyjne Warsztaty Kreatywne. Zajęcia będą się odbywać w czwartki w godz. 11:00-13:00.

Na wszystkie warsztaty obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy i więcej informacji w bibliotece, telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Obowiązuje limit miejsc.

Tematyka i szczegółowy harmonogram spotkań są dostępne w bibliotece.

 

Lato w Bibliotece 2018 – warsztaty w Kulturotece Bibice

 Kulturoteka Bibice zaprasza dzieci i rodziców na Wakacyjne Warsztaty Plastyczne. Zajęcia będą się odbywać w poniedziałki w godz. 18:00-20:00.

Na wszystkie warsztaty obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy i więcej informacji w bibliotece, telefonicznie: 519 756 780 (w godzinach otwarcia Kulturoteki) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Obowiązuje limit miejsc.

Tematyka i szczegółowy harmonogram spotkań są dostępne w bibliotece.

 

Lato w Bibliotece 2018 – warsztaty w BP Przybysławice

Biblioteka Publiczna w Przybysławicach zaprasza dzieci i młodzież na Wakacyjne Warsztaty Artystyczne. Zajęcia będą się odbywać w środy w godz. 17:00-19:00.

Na wszystkie warsztaty obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy i więcej informacji w bibliotece, telefonicznie: (12) 380 33 30 (w godzinach otwarcia BP Przybysławice) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Obowiązuje limit miejsc.

Tematyka i szczegółowy harmonogram spotkań są dostępne w bibliotece.