Pierwszy rok działalnościma już za sobą Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki w Przybysławicach. Członkinie klubu spotkały się 12 lutego w czytelni biblioteki. W miłej atmosferze, przy herbacie owocowej i urodzinowym torcie dyskutowały o książce Anny Łaciny pt. „Miłość pod Psią Gwiazdą”.

Młodzież oceniła książkę bardzo pozytywnie.  W powieści poznajemy historię Magdy, która uczy i poddaje głębokiej refleksji.

„Miłość pod Psią Gwiazdą” to idealna lektura dla miłośników zwierząt i osób, które lubią czytać o rozkwitającej miłości. Gorąco polecamy!

Termin kolejnego spotkania klubu wyznaczono na 11 marca, a przedmiotem dyskusji będzie książka Terry'ego Pratchetta pt. „W północ się dzieje”.

W swoim imieniu pragnę podziękować klubowiczkom za wspaniały rok i wspólnie spędzony czas. Już dzisiaj zapraszam do następnych  literackich dyskusji w naszej przybysławickiej bibliotece.

ŻK

Galeria zdjęć - KLIKNIJ TUTAJ!