W czwartkowy ranek zima przypomniała o sobie wszystkim zapominalskim. Biały puch sypał się z szarego nieba zasnutego gęstymi chmurami. O takiej pogodzie marzy każde dziecko, zwłaszcza że za kilka dni Boże Narodzenie. Na ostatnim spotkaniu DKK dla dzieci w Szkole Podstawowej w Owczarach śnieg stał się głównym tematem pracy.

 

 

Zajęcia rozpoczęliśmy od przygotowania pracy plastycznej. Każdy z uczniów przygotował wcześniej pudełko po czekoladkach, do którego wkleił ciemnoniebieską kartkę. Tak przygotowana baza posłużyła nam do wykonania zimowego przestrzennego pejzażu. Dzieci otrzymały białe elementy – jelenia, choinki i sople oraz złote gwiazdki. Wszystkie elementy zostały naklejone na specjalnej dwustronnej taśmie, dzięki której prace stały się wypukłe. Po wykonaniu pracy uczniowie wysłuchali informacji o choince przygotowanej przez ich koleżankę. Później klubowicze wysłuchali fragmentu książki "Serduszka miłości" Ewy Musiorskiej.

 

 

 

 

Dyrekcji, wychowawcom, rodzicom oraz podopiecznym dziękujemy za owocny rok i życzymy wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

 

Galeria zdjęć

KG