Wczorajszego wieczoru w Kulturotece Bibice odbyło się pierwsze, organizacyjne spotkanie młodych wielbicielek literatury. Podczas spotkania uczestniczki ustaliły główny cel naszego kółka - mamy się świetnie bawić! Nie mogło zabraknąć wymyślenia nazwy klubu - pomysły były przeróżne, ale ostatecznie padło na oryginalną nazwę: "Książkożercy". Ważnym elementem spotkania organizacyjnego jest stworzenie regulaminu, do którego uczestniczki będą się stosowały.

Ustaliłyśmy, że nasze spotkania będą odbywać się co 2 tygodnie. Jedno spotkanie w miesiącu będzie typowo literackie, będą na nim dominowały dyskusje dotyczące przeczytanej lektury. Natomiast drugi rodzaj spotkań będzie polegał na różnego rodzaju warsztatach (plastycznych, literackich, kulinarnych). Nazwa klubu zobowiązuje - nasze "książkożerczynie" zainspirowały się warsztatami kulinarnymi, które miały miejsce w ostatni piątek w Kulturotece - na nasze kolejne spotkanie zaplanowałyśmy przygotowywanie smakołyków.

Bardzo dziękujemy dziewczynom za uczestnictwo i do zobaczenia za dwa tygodnie!

MW