Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci (w wieku przedszkolnym wraz z opiekunem) i młodzież do udziału w Rodzinnych Warsztatach Wakacyjnych pn. „Moja bezludna wyspa”, które odbędą się w piątek 5 lipca w godz. 18:00-20:00.
Podczas warsztatów uczestnicy stworzą wakacyjną dekorację przestrzenną w formie makiety tropikalnej wyspy. Wykorzystamy bazę z płyty MDF w systemie modułowym – na ozdobnej listwie bazowej zamontujemy ruchome elementy (m.in. plamy, muszle, fale, żaglówki) – którą pomalujemy farbami akrylowymi i udekorujemy mixmediowymi dodatkami.
Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Rezerwacji można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki, telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość miejsc ograniczona.