Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (wraz z opiekunem) i wczesnoszkolnym do udziału w Bibliotecznych Warsztatach Kreatywnych, które odbędą się w sobotę 15 czerwca, początek o godz. 10:00.
Podczas warsztatów uczestnicy złożą, skleją i ozdobią techniką MixMedia z elementami decoupage’u segregator-organizer z płyty MDF z 2 przegródkami, zaprojektowany z myślą o przechowywaniu papierowych dokumentów.
Zajęcia poprowadzi Katarzyna Gazda, bibliotekarz i artystka-rękodzielnik, na co dzień pracownik Biblioteki Publicznej w Przybysławicach.
Koszt udziału w spotkaniu wynosi 30 zł od osoby (płatne na miejscu, w dniu warsztatów).
Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Rezerwacji można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki, mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce). Ilość miejsc ograniczona.