Czas Świąt Wielkanocnych jest związany przede wszystkim z tradycją dekorowania pisanek. Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza zatem dzieci i młodzież wraz z rodzicami czy dziadkami na międzypokoleniowe warsztaty zdobienia wielkanocnych jajek. Spotkanie odbędzie się w środę 17 kwietnia, początek o godz. 17:00.

Podczas zajęć wykonamy pisanki w wybranej technice: pisanki patchworkowe, zdobione metodą serwetkową lub malowane na wydmuszkach.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Rezerwacji można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki, mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce). Ilość miejsc ograniczona.