Jest nam niezmiernie miło podzielić się informacją, że w gminie Zielonki będzie realizowany projekt Fundacji Instytut Myśli Innowacyjnej pod nazwą „Małopolski e-Senior”. Projekt startuje 1 kwietnia 2018 r.

W ramach „Małopolskiego e-Seniora” prowadzone będą szkolenia informatyczne dla mieszkańców powyżej 65. roku życia. Wśród głównych korzyści płynących z udziału w tym przedsięwzięciu należy wymienić m.in.:
 - udział seniorów w bezpłatnych szkoleniach (15 spotkań szkoleniowych oraz 3 spotkania animacyjne) obejmujących naukę korzystania z nowych technologii – komputera, tabletu, Internetu;
 - zakup i nieodpłatne przekazanie na własność wszystkim uczestnikom szkoleń tabletów i przygotowanych materiałów edukacyjnych;
 - realizację szkoleń na terenie gminy przez miejscowych trenerów.
Wszystkie chętne osoby 65+ zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o kontakt z bibliotekami publicznymi na terenie naszej gminy.

Szczegółowe informacje odnoście realizacji projektu i rekrutacji seniorów podamy na stronach biblioteki i Gminy Zielonki na początku kwietnia br.

Źródło grafiki