Za oknami słońce świeci jasno, aż trudno uwierzyć, że to jeszcze zima. Uczestniczki warsztatów plastycznych w Bibliotece w Przybysławicach idąc za przykładem przyrody postanowiły wykonać Wielkanocne pisanki. Należy jednak dodać, że były one trochę inne niż te, do których jesteśmy przyzwyczajeni.

Naszym celem było wykonanie pisanki kurczaczka, zajączka lub owieczki. Zadanie proste, a efekt zdumiewający. Pani Ania Czoch przygotowała dla nas styropianowe jajka, szpilki i wstążki. Technikę robienia „karczochów” znamy już z wcześniejszych zajęć. Teraz wystarczy tylko cierpliwość i precyzja. Do dzieła.

Wszystkich chętnych zapraszamy w każdy czwartek o godzinie 17.00

KG