We wtorek 6 czerwca w Bibliotece w Przybysławicach odbyło się zebranie wszystkich pracowników naszej książnicy zorganizowane z okazji przypadającego w maju Dnia Bibliotekarza. Takie spotkania są dla nas ważne, ponieważ praca bibliotekarza w dużej mierze opiera się na doświadczeniu zdobywanym przez lata.

We wtorek 6 czerwca w Bibliotece w Przybysławicach odbyło się zebranie wszystkich pracowników naszej książnicy, zorganizowane z okazji przypadającego w maju Dnia Bibliotekarza. Takie spotkania są dla nas ważne, ponieważ praca bibliotekarza w dużej mierze opiera się na doświadczeniu zdobywanym przez lata.

Przy wspólnym stole i dobrym jedzeniu atmosfera sprzyja integracji nowych osób w zespole. Jest to też okazja do podsumowania pracy każdej z placówek w ciągu ostatnich miesięcy. Wysiłki bibliotekarzy w promowaniu kultury i edukacji wśród mieszkańców Gminy Zielonki docenił wójt Bogusław Król, który na ręce dyrektora Mariusza Zielińskiego złożył pismo z życzeniami i gratulacjami od władz samorządowych dla wszystkich pracowników bibliotek z Zielonek, Przybysławic oraz Węgrzc.

Wtorkowe spotkanie było wyjątkowe, bo stanowiło również sposobność do podziękowania za zaangażowanie i wkład włożony w prowadzenie węgrzeckiej filii naszej instytucji pani Annie Gzyl, która w tym roku – po ponad 35 latach pracy – przeszła na emeryturę.

KM