In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Joomla! Slideshow

17 lutego obchodzony jest "Dzień kota", z tej właśnie okazji wszystkie koty, kotki, kociaki i koteczki zebrały się w Szkole Podstawowej w Owczarach by razem świętować ten wspaniały dzień.

Po korytarzach dumnie przechadzały się koty czarne i białe, długo i krótkowłose. Te które znamy z bajek i te z naszych domów. Ten niezwykły dzień stał się kluczem do rozmowy o zwierzętach z utworów literackich oraz o tych które potrzebują naszej pomocy i uwagi tu gdzie mieszkamy.

Dzisiejsze zajęcia biblioteczne były zupełnie inne niż te dotychczasowe. Uczniowie ze zwykłej skarpety z pomocą filcu, sznurka, kleju sporej ilości wyobraźni i wytrwałości wykonali urocze koty maskotki. Nie zawsze było łatwo, ale z pomocą nauczycieli dzieci wykonały piękne prace. Każdy kot był inny i wyjątkowy.

Po więcej inspiracji zapraszamy do Biblioteki w Przybysławicach.

KG