Dziś rano maluchy z Przedszkola "Promyczek" w Brzozówce i Januszowicach uczestniczyły w lekcji bibliotecznej. Rozmawialiśmy o Bożym Narodzeniu i o całej górze prezentów, która czeka na dzieci pod choinką.

Po rozmowie o naszych ulubionych ozdobach świątecznego drzewka przedszkolaki wysłuchały wierszy Doroty Gellner "Orszak Mikołajowy", "Krasnale świąteczne", "Aniołek świąteczny" oraz "Choinka". Później dzieci pokolorowały obrazki przedstawiające Mikołaja oraz renifera. Maluchy domalowały również mnóstwo prezentów.

Na koniec spotkania jedna z grup zaśpiewała piosenkę "Zła zima", druga zaprezentowała wyliczankę z liczbą 7. Nie zabrakło i słodkich prezentów.

Dziękujemy za owocną współpracę przez cały rok. Wszystkim przedszkolakom, wychowawcom i rodzicom życzymy Wesołych Świąt!

KG