„Ludzie są jak kwiaty:
stworzeni do tego, aby się rozwijać.”

André Liége

W chłodny, czwartkowy wieczór, miłośniczki rękodzieła spotkały się na kolejnych Warsztatach Plastycznych, odbywających się w Bibliotece w Przybysławicach. Kontynuując wyzwanie z poprzedniego tygodnia, zajęłyśmy się kwiatami.

„Ludzie są jak kwiaty:
stworzeni do tego, aby się rozwijać.”

André Liége

Kolorowa bibuła, z której wykonywałyśmy rośliny, pozwoliła całkowicie zapomnieć nam o zimie, która w końcu nadeszła. Maki, róże, krokusy – rodzajom wykonywanych kwiatów nie było końca.

Już za tydzień 30.01.2014 r. tj. czwartek, o godzinie 17.00 rozpoczynamy kolejne warsztaty plastyczne. Będziemy wykonywać broszki z filcu, które nauczy wykonywać nas Pani Anna Czoch.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

ŻB