Święta, święta i po świętach…jak mawia stare, polskie przysłowie. Wróciłyśmy zatem do pracy. Podczas spotkania Bibliotecznych Warsztatów Plastycznych, które miało miejsce 30 marca dominowała technika decupage.

Na dekorację wybrałyśmy zakładki do książek, bowiem będą one stanowić wspaniały prezent dla czytelników podczas loterii fantowej, którą biblioteka zorganizuje w dniu 22 i 25 kwietnia z okazji Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża”.

Kolejne spotkanie za tydzień – 6 kwietnia tj. środa o 17.30. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dołączyć do naszego grona – grupy miłośników rękodzieła.

ŻK