W czwartek rano do Biblioteki w Przybysławicach wkroczył zaczarowany pochód uczniów z Zespołu Szkół w Korzkwi. Wszystkie dzieci miały na sobie wspaniałe stroje postaci znanych z filmów, seriali i bajek.

Po przywitaniu rozpoczęła się zabawa. Na początek mała rozgrzewka taneczna i kilka podskoków. Później każda z postaci opowiedziała o sobie, pojawiły się wampiry, królewny, kucharze, bohaterowie, a nawet Robert Lewandowski. Były oklaski i salwy śmiechu. Na spotkaniu nie zabrakło również lektury książki. Uczniowie na zmianę z bibliotekarką czytali fragmenty książki Natalii Usenko "Książka, przecinek i kropka...".

Później znów bawiliśmy się przy dźwiękach muzyki, a na zakończenie spotkania dzieci miały szansę wygrać coś słodkiego w konkursie zagadek. To było wspaniałe spotkanie. Do zobaczenia wkrótce!

KG