To już tradycja, że co roku w Bibliotece w Przybysławicach spotykają się Panie by razem świętować "Dzień Kobiet". W piątkowy wieczór około godziny 18 rozpoczęliśmy tegoroczne, 5 już, spotkanie.

Oczywiście przy okazji święta nie może zabraknąć prezentów. Wszystkie zgromadzone na spotkaniu Panie otrzymały od Pana Sołtysa, Aleksandra Tabora, kwiaty. Upominkiem ze strony Biblioteki były kubeczki z logo. Nie zabrakło również zabawnych akcentów, 10 marca przypada Dzień Mężczyzny, a nazajutrz Dzień Sołtysa. Z tej okazji Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Przybysławicach, Pani Grażyna Solasa, złożyła życzenia w imieniu wszystkich Panu Taborowi.

W radosnej atmosferze toczyły się rozmowy o planach na najbliższą przyszłość. Oczywiście nie zabrakło zabawnych anegdot z poprzednich spotkań. Można było również obejrzeć prace plastyczne o tematyce wielkanocnej.

KG