Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza wszystkie chętne Panie na warsztaty florystyczne „Barwy lata w pudełku”, które odbędą się w poniedziałek 16 września, początek o godz. 18:30. Spotkanie poprowadzi Beata Godynia-Kapałka.
Podczas warsztatów uczestniczki stworzą artystyczną kompozycję kwietną w formie flower boxa.
Koszt udziału wynosi 10 zł od osoby. Zachęcamy do przyniesienia na zajęcia kwiatów i ziół z własnych ogrodów.
Zapisy i więcej informacji w bibliotece, telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Obowiązuje limit miejsc.