Z okazji Dnia Matki Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (wraz z opiekunem) i wczesnoszkolnym do udziału w rodzinnych warsztatach mixmediowych „Kartka dla Mamy”, które odbędą się w sobotę 25 maja w godz. 10:00-13:00.
W trakcie spotkania uczestnicy samodzielnie stworzą w technice Mix Media przestrzenną kartkę z życzeniami dla ukochanych mam. Wspólnie złożymy bazę™ z tektury beermaty w formie kwadratowego pudełka z wieczkiem, którą ozdobimy dekoracyjnymi papierami i innymi dodatkami.
Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Rezerwacji można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki, mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce). Ilość miejsc ograniczona.